Služby

Využijte know-how specializované marketingové agentury. Pomůžeme vám se správou marketingových aktivit včetně sociálních sítí. Nastavíme výkonnostní produktové a PPC kampaně. Vyladíme váš web k dokonalosti a postaráme se, aby vaše podnikání konzistentně rostlo.

Díky PPC reklamě oslovíme přímo zákazníky, kteří vyhledávají Vaše produkty nebo služby.

Zvyšte poptávku po vašich službách/produktech, buďte tam, kde se denně setkávají miliony potencionálních zákazníků různého věku i zájmů.

Zvýšíme prodejnost produktů vašeho e-shopu. Spravujeme úspěšné produktové kampaně na portále Heureka, Zboží.cz a dalších vyhledávačích s cílem maximální návratnosti investice.

Tvoříme weby s důrazem na potřeby klienta, jeho představy i možnosti. Vše především s čistou a responzivní grafikou na míru, která zaujme vaše nové i stávající klienty.

Oslovte efektivně zákazníky, kteří o vás vědí i ty, který o vás ještě neslyšeli. Zajistíme správnou strategii, díky které uskutečníte více konverzí

Nabízíme individuální úpravy na míru, nastavení, pomoc s přesunem dat od jiného dodavatele i školení.

Připravujeme kreativní grafické návrhy, které osloví vaše potencionální zákazníky jak na internetu, tak i v outdoorovém prostředí.

Poskytujeme poradenství a školení v oblasti online marketingu drobným podnikatelům, malým a středním firmám.

Závoláme Vám.