Služby

Shoptet na míru

Buďte lepší než konkurence

Máte již e-shop na platformě Shoptet nebo si jej chcete teprve založit, případně přesunout od jiného poskytovatele? Pomůžeme a uděláme vám Shoptet na míru.

 

1. Nastavení

Shoptet disponuje řadou funkcí a několika možnostmi nastavení a pro nového uživatele to může někdy znamenat zbytečné zdržení prvního spuštění. Váš e-shop Vám nastavíme tak, abyste mohli začít ihned vydělávat.

 2. Přesun od konkurence

Rozhodujete se přejít od konkurence k Shoptetu? Gratulujeme! Pomůžeme vám s přípravou a přesunem dat tak, abyste mohli bezproblémově prodávat dál.

3. Grafika na míru

Upravíme Vám grafiku e-shopu dle Vašich představ, které si předem probereme a odsouhlasíme. I přes určité systémové omezení Shoptetu umíme realizovat rozsáhlé úpravy.

4. Konzultace a školení

Ačkoliv je Shoptet administrace uživatelsky příjemná, může se někdy stát, že se člověk 100 % nezorientuje a chce se vyhnout zbytečným chybám. Rádi vám pomůžeme a v rámci konzultací z vás uděláme zkušeného uživatele, pro kterého bude pohyb v administraci hračkou.

 

Po dokončení domluvených úprav jsme vám k dispozici pro případné další dotazy či konzultace. Zároveň je možné znásobit úspěšnost vašeho e-shopu i prostřednictvím PPC reklamy, správy zbožových vyhledávačů nebo aktivit na sociálních sítích.

Kontaktujte nás

Závoláme Vám.