Propagace na sociálních sítích

Buďte součástí

Více jak polovina obyvatel ČR má na Facebooku účet a denně jej kontrolují – pokud chcete oslovit nové zákazníky, musíte jít tam, kde jsou oni.

Jak začít? Jakou volit strategii? Jak propagovat Vaší značku? Pomůžeme Vám od prvotního založení účtu až po samotnou komunikaci s klienty. 

Ani málo, ani moc. V tom je to umění! Tentokrát o textu ve Facebookových grafických reklamách

 

 

 

Proč být aktivní na sociálních sítích?

Lidé jsou na Facebooku denně a v průběhu dne několikrát procházejí nové příspěvky. Ve chvíly, kdy Vás budou zákazníci pravidelně vídat, začne se jim Vaše značka ukládat do povědomí a jakmile se budou rozmýšlet o využití služeb nebo nákupu produktů, které nabízíte – vybaví se jim právě Vaše značka.

Nedílnou součástí propagace na Facebooku jsou také Vaše statusy, příspěvky, které uživatelé “lajkují“, sdílejí a tím se dostávají mezi jejich přátelé, čímž se vytváří další potenciál pro získání nového klienta, prodej produktů či služeb.

V rámci Facebooku můžete vytvářet kampaně, které lze velmi dobře zacílit na správnou skupinu uživatelů – ať na Vaše stávající zákazníky nebo nové.

Na jaké sociální sítě se zaměřujeme?

  • Facebook
  • LinkedIn

Zvyšte poptávku po Vašich službách/produktech, zvyšte obrat Vaší společnosti a buďte tam, kde se denně a s oblibou setkávají miliony potencionálních zákazníků.

Nezávazná konzultace: