Služby

Remarketing

NENECHTE ZÁKAZNÍKA UNIKNOUT!

Remarketing, někdy také retargeting, je způsob cílení PPC reklamy na uživatele, kteří již dříve navštívili Váš web nebo konkrétní url. Cílem remarketingových kampaní je se znovu připomenout a udělat z potencionálního zákazníka, zákazníka reálného. Vše funguje pomocí speciálního kódu, který vložíme do Vašich webových stránek. Následně díky cookies zobrazujeme jak textovou, tak i bannerou reklamu na tisíce webových stránek, zapojených do reklamních sítí.

 

PUBLIKUM

Publikum nebo-li seznam lidí, který již navštívili Váš web, kterým se má zobrazovat reklama. Právě zde se nabízejí obrovské možnosti strategií. Můžeme oslovit všechny návštěvníky webu, ale i ty, kteří navštívili určitou rubriku či konkrétních stránku nebo ty, kteří nedokončili objednávku nebo neodeslali poptávku. Díky tomu můžeme na takové návštěvníky cílit speciální nabídkou a vrátit jej opět do hry.

Publikum můžeme definovat i z pohledu počtu dnů, tedy po jakou dobu se mají Vašemu návštěvníkovi reklamy zobrazovat i v jakém počtu v rámci jednoho dne.

 

DYNAMICKÝ REMARKETING

Další skvělá forma propagace pro internetové obchody. Díky dynamickému remarketignu umíme propagovat každý jeden produkt, o který se Váš potencionální zákazník zajímal, ale nekoupil a v následujících dnech se připomínat právě konkrétním produktem.

 

ZOBRAZUJE SE VŠUDE

Remarketing zvládají oba, dnes nejpoužívanější, PPC systémy v ČR – Google i Sklik a lze jej využít i na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram nebo LinkedIn. Vaše reklama se tedy zobrazuje po celém internetu, na prestižních a velmi frekventovaných serverech jako je Youtube.comNovinky.cz, Centrum.cz, Seznam.cz, iDnes.cz a tisíce dalších webech. Jde o jednu z nejlevnějších variant propagace na internetu, kdy neplatíte za počty zobrazení, ale za skutečné prokliky na Váš web.

 

Kontaktujte nás

Závoláme Vám.