Služby

O nás

Již v roce 2010 jsme započali naše rané obchodní aktivity a jako jedni z prvních jsme vytvořili, jak se později ukázalo, velmi úspěšný projekt: portál slevového nakupování. Což byl v této velikosti a v tomto rozsahu také první zásadní a zcela konkrétní výsledek naší práce.

Tento projekt vzbudil pozornost větších „hráčů“ na trhu v daném odvětí a my jsme po řadě vyjednávání přistoupili na výhodnou nabídku odkupu. Zmíněný krok znamenal zásadní zlom v našem dalším působení.

Byl to pro nás důležitý impuls do další práce a současně vzkaz, že jsme schopni vlastními silami připravit a následně úspěšně odprodat výsledek společné a dlouhodobé práce. Současně nám to umožnilo zaměřit se na další převážně marketingové aktivity a nastartovat spolupráci s řadou dalších významných obchodních partnerů.

Od té doby jsme ušli tzv. kus cesty a stali se pro mnohé malé a střední firmy (a podnikatele) důvěryhodným a zásadovým partnerem, který plní své závazky a otvírá nové cesty k akceleraci podnikání v poměrně sofistikovaném a komplexním on-line prostředí trhu.

V současné době pomáháme našim klientům s podporou prodeje a značky, a také s celkovou prezentací včetně té webové. Přičemž neustále sledujeme společný cíl, přinášet zcela konkrétní výsledky konzistentní, vytrvalé a systematické práce. Což je také jedna z hlavních devíz, kterou na nás naši obchodní partneři doceňují. Tedy náš fokus na efektivitu a měřitelnost realizovaných kroků.

Kontaktujte nás

Závoláme Vám.